WORKSHOPS in Den Haag

Babymassage workshop: voor mama en/of papa samen met je kindje
Privé Birth Prep workshop: een zwangerschapscursus voor jou/jullie samen

Workshops rondom de bevalLing in Den Haag

 

Babymassage workshop Den Haag

> Piet Heinstr. 98 Den Haag

Het is een cadeautje voor jezelf en je kindje of geef het als kraamkado, leuk voor papa/mama, ouders, familie en/of vrienden om te geven.

  • Zaterdag 12.00 – 14.00 
  • Je betaald alleen €35 | samen €55
  • Incl. digitale hand-out

    Een 2 uur durende workshop, samen met andere mama’s en/of papa’s. Jullie kunnen als ouders ook samen komen met jullie kindje.

    De babymassage workshop in Den Haag is voor iedere mama en/of papa met baby te boeken. Je kunt meedoen met je kindje vanaf 4 weken tot ongeveer 9 maanden oud. Er is altijd ruimte om je baby te voeden, troosten, verzorgen en te laten slapen.

     

    Babymassage doe je samen met je kindje vanaf 4 weken tot ongeveer 9 maanden oud.

    Babymassage is een fijne manier om contact te maken, elkaar te leren kennen en te ontspannen. Zonder woorden leren we de taal van de baby te verstaan, “lichaamstaal”. Door met aandacht aan te raken leren ouders hun kind beter begrijpen en geborgenheid te schenken. Op deze manier wordt de basis van het vertrouwen hebben in elkaar versterkt.

    Het is niet alleen erg leuk om te doen, maar het is ook heel bruikbaar en helpend voor je kindje. Ook bij baby’s die veel huilen, buikkrampjes hebben, onrustig zijn, zich verstrekken, met een keizersnee geboren zijn en couveuse baby’s.

    Tijdens deze Babymassage workshop worden;

    Verschillende vaardigheden en technieken aangeleerd om de baby te masseren. De massagetechnieken die gebruikt worden zijn afkomstig uit de Bio-Release massage en de ayurvedische babymassage. Tijdens het masseren wordt het lichaam voornamelijk van binnen naar buiten en van boven naar beneden gemasseerd. Dit heeft een rustgevend en ontspannend effect op de baby.

    • Masseren STIMULEERT de onwikkeling van de ZINTUIGEN, het VOELEN, de DOORBLOEDING van het babylichaam, de SPIEREN en het LICHAAMSBESEF van je kindje.
    • Baby’s ONTDEKKEN hun lijfje en dat helpt de ONTWIKKELING van de motoriek, de spijsvertering en het zenuwstelsel.
    • Het CONTACT tussen jou en je baby komt ten goede aan een veilige HECHTING en versterkt het VERTROUWEN.
    • Masseren heeft een gunstig uitwerking op KLACHTEN als buikkrampjes, onrust en vaak huilen, overstrekken.
    • Je ONTMOET andere moeders/vaders met baby’s en er is ruimte voor vragen en ervaringen uit te wisselen.
    • Na de workshop ontvang je een HAND-OUT waarin alle massages beschreven worden, zodat het geleerde thuis rustig nagelezen en geoefend kan worden.

    Prive Birth Prep Den Haag

    We geven je inzicht in de mogelijkheden, voorzien van de juiste, reële kennis, handvatten en informatie en hebben persoonlijke aandacht voor je wensen en behoeftes.

    • Je betaald €190
    • Incl. digitale hand-out

      De workshop bestaat uit 1 moment van ong. 2,5 uur, dit kan fysiek bij jou thuis of op locatie zijn. Deze workshop is ook te boeken als ‘Last minute’!

      Mocht je liever privé les(sen) willen volgen dan betaal je €100 per les. 

      Binnen Den Haag worden geen reiskosten gerekend, daar buiten worden de reiskosten in overleg in rekening gebracht.

      Wil je liever een privé workshop volgen? Waarin we je inzicht geven in de mogelijkheden, voorzien van de juiste informatie en persoonlijke aandacht hebben voor je wensen en behoeftes die voor jou/jullie van belang zijn en die je wilt toepassen tijdens je bevalling.

      Omdat een 1 op 1 moment beter bij jou/jullie situatie past. Of omdat je specifieke onderwerpen meer aandacht wil geven. Of al eerder bevallen bent en het deze keer (nog) meer op jou manier wilt doen. 

      Wanneer je goed bent voorbereid creëer je de optimale omstandigheden die de bevalling makkelijker en minder pijnlijk maken.

      Onderwerpen die aanbod kunnen komen zijn o. a.: 

      • Verschillende (Birthlight) YOGA en LICHAAMSGERICHTE oefeningen voor tijdens je zwangerschap en je bevalling.
      • Praktische UITLEG, INFORMATIE en VOORBEREIDING over de bevalling (o.a. opvangen van weeën, hormonen en realistische verwachtingen), GEBOORTE en KRAAMTIJD.
      • ACTIEVE-, ONTSPANNINGS- en ADEMOEFENINGEN.
      • Specifieke HYPNOBIRTHING ademtechniek voor persfase.
      • Effectieve HOUDINGEN en BEWEGINGEN die je kunt toepassen voor meer verlichting.
      • SPINNING BABIES methode en/of MINDFUL BEVALLEN technieken.
      • MASSAGE en DRUKTECHNIEKEN.
      • Wat je kunt doen en waar je op kunt letten om de REGIE te behouden.
      • Hoe je met meer VERTROUWEN om kunt gaan met baringspijn.
      • Alles over PIJN; wat is het, waarom, hoe werkt het? (angst reducerend).
      • Hoe ondersteunend je PARTNER voor je kan zijn tijdens de bevalling.
      • Wanneer het anders loopt; hoe bereid je je voor op een MEDISCHE bevalling.
      • Tips om tijdens de zwangerschap o.a. BEKKENKLACHTEN te voorkomen, dan wel inperken of verhelpen.
      • De BAND met je ongeboren KINDJE.
      • POSTPARTUM, periode ná je bevalling.